Εγγεγραμμένοι Μαθημάτων Επιλογής

segi-postgraduate-studies

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων σε κάθε μάθημα επιλογής.

Μπορείτε να παρακολουθείτε όλα τα μαθήματα σεμιναριακά, αλλά σε αυτά που δεν είστε εγγεγραμμένοι δεν θα έχετε την υποχρέωση των εργασιών και των εξετάσεων.

Μεθοδολογία Επιστημονικής Έρευνας Ι-Συγγραφή Επιστημονικής Εργασίας
(Συντονιστής: Γαβριηλίδου Ζωή)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΝΤΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΑΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Βλαστού Ευτυχία
ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΑΝΘΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΥΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
Κωνσταντινίδου Μαρία – Αθανασία
Λάμπρου Βασιλική
ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Λούτα Ιουλία
Μπασαμάκη Δήμητρα- Χρυσοβαλάντου
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ
Μυλωνά Ιωάννα
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παπαπετρου Μαρουσω- Κλειω
Παπασακελλαρίου Κωνσταντίνος
Πολίτη Ευαγγελία
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
Συνοδινού Αλεξάνδρα Μαρία
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ
ΧΑΛΜΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ
Χριστούλη Ευφροσύνη

 

Ηγεσία και Αξιολόγηση του Εκπαιδευτικού Έργου στην Ειδική Αγωγή
(Συντονιστής: Λουκέρης Διονύσιος)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
Αλεξανδράκη Καλλιόπη
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Βαρσάμη Ελένη
Βλαστού Ευτυχία
ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
Βουγλάνης Ταξιάρχης
Γαλανοπουλου Δημητρα
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΡΙΚΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΜΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
Μελά Μαριάνα
Μπεμπένη Μαρία
ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ
Νταβλαντάνης Θεόδωρος
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παπανικολάου Ειρήνη
ΠΕΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΟΛΙΤΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΑΦΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΖΟΥΡΑ ΓΑΪΤΑΝΩ
Τράκα Βασιλική
ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ
ΧΑΛΜΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
Χριστούλη Ευφροσύνη

 

Θεωρίες Μάθησης
(Συντονιστής: Λουκέρης Διονύσιος)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΝΤΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Βασιλά Ελπίδα
ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
Γαλανοπουλου Δημητρα
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΡΙΚΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Κουλουμεντα Σταυρουλα
Λάμπρου Βασιλική
Λάσκαρη Χριστίνα
Μπεμπένη Μαρία
Νταβλαντάνης Θεόδωρος
Πάντου Ιωάννα
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Παπανικολάου Ειρήνη
ΠΕΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Πολίτη Ευαγγελία
ΠΟΛΙΤΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΡΙΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΑΦΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΟΥΡΑ ΓΑΪΤΑΝΩ
Τράκα Βασιλική
ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

 

Γλώσσα και Γλωσσική Ανάπτυξη
(Συντονιστής: Γαβριηλίδου Ζωή)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
Αλεξανδράκη Καλλιόπη
ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Βαρσάμη Ελένη
Βασιλά Ελπίδα
Βουγλάνης Ταξιάρχης
ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΑΝΘΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
Κουλουμεντα Σταυρουλα
Κωνσταντινίδου Μαρία – Αθανασία
Λάσκαρη Χριστίνα
ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Λούτα Ιουλία
ΜΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
Μελά Μαριάνα
Μπασαμάκη Δήμητρα- Χρυσοβαλάντου
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
Μυλωνά Ιωάννα
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Πάντου Ιωάννα
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Παπαπετρου Μαρουσω- Κλειω
Παπασακελλαρίου Κωνσταντίνος
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΡΙΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Συνοδινού Αλεξάνδρα Μαρία
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ