Λίστες Μαθημάτων Επιλογής Γ’ Εξαμήνου

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων στα μαθήματα επιλογής του Γ’ Εξαμήνου:

 

Αυτισμός
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΩΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΥΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΑΣΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ
ΛΟΥΤΑ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΠΑΣΑΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΟΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΡΙΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΑΦΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΟΥΡΑ ΓΑΪΤΑΝΩ
ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΧΑΛΜΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

 

Νοητική Αναπηρία
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΝΤΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΒΟΥΓΛΑΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΡΙΚΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΑΝΘΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΛΟΥΤΑ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΑ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΜΠΕΜΠΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΥΛΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΝΤΑΒΛΑΝΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΕΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΑΦΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΟΥΡΑ ΓΑΪΤΑΝΩ
ΤΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Προβλήματα Συμπεριφοράς – ΔΕΠΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΝΤΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΩΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
   
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ
ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΛΑΣΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ
ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΑ
ΜΠΑΣΑΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΕΜΠΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ
ΜΥΛΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ-ΚΛΕΙΩ
ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ
ΠΟΛΥΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ
ΧΑΛΜΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

Χαρισματικοί Μαθητές
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΒΑΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ
ΒΟΥΓΛΑΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΡΙΚΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΑΝΘΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ
ΝΤΑΒΛΑΝΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ-ΚΛΕΙΩ
ΠΕΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΡΙΚΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ