Λίστες Μαθημάτων Επιλογής Β’ Εξαμήνου

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων στα μαθήματα επιλογής του Β’ Εξαμήνου:   ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΚΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ Read More …

Αίτηση Επιλογής Μεταπτυχιακής Εργασίας

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Γ’ Εξαμήνου να συμπληρώσουν την Αίτηση Επιλογής Διπλωματικής Εργασίας και να την αποστείλουν στη Γραμματεία μέχρι την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017. Την αίτηση μπορείτε να τη βρείτε στην εξής σελίδα.  

Θεματικά πεδία Μεταπτυχιακής Εργασίας

Παρακάτω αναρτώνται τα θεματικά πεδία εκπόνησης μεταπτυχιακής εργασίας. Σημειώνεται ότι τα προτεινόμενα θέματα είναι ενδεικτικά και μπορεί να υπάρχουν παραλλαγές ή και νέες προτάσεις από τους ίδιους τους φοιτητές κατόπιν συνεννοήσεως με τον αρμόδιο διδάσκοντα. ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 2017-2018 (1). Read More …

Λίστες Μαθημάτων Επιλογής A’ Εξαμήνου

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων στα μαθήματα επιλογής του A’ Εξαμήνου: Γλώσσα και Γλωσσική Ανάπτυξη ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΒΑΓΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΔΕ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΤΣΙΡΑΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΒΟΛΗΣ ΙΩΣΗΦ Read More …

Λίστες Μαθημάτων Επιλογής Γ’ Εξαμήνου

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων στα μαθήματα επιλογής του Γ’ Εξαμήνου:   Αυτισμός ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΥΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ Read More …

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Το Δ.Π.Μ.Σ. «Εξειδίκευση στις Τ.Π.Ε. και Ειδική Αγωγή – Ψυχοπαιδαγωγική της Ένταξης» θα χορηγήσει δύο υποτροφίες σε φοιτητές του Β’ έτους του Δ.Π.Μ.Σ., προκειμένου να παρακολουθήσουν το Διεθνές Συνέδριο «2nd International Conference on Situating Strategy Use» που θα πραγματοποιηθεί στην Read More …

Επιλαχόντες 2017-19

Εδώ παρατίθενται οι επιλαχόντες του Δ.Π.Μ.Σ. «Εξειδίκευση στις Τ.Π.Ε. και Ειδική Αγωγή – Ψυχοπαιδαγωγική της Ένταξης» για το 2017-19. Η λίστα είναι με σειρά προτεραιότητας. ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΑΘΗΝΑ ΔΕΤΣΙΡΑΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΑΓΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΕΤΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΟΥ Read More …

Αποτελέσματα εισακτέων 2017-2019

Εδώ παρατίθεται αλφαβητικά η λίστα με τους επιτυχόντες του Δ.Π.Μ.Σ. «Εξειδίκευση στις Τ.Π.Ε. και Ειδική Αγωγή – Ψυχοπαιδαγωγική της Ένταξης«. Σας ενημερώνουμε ότι η προθεσμία εγγραφής των επιτυχόντων καθώς και η καταβολή της 1ης δόσης των 975 ευρώ είναι η Read More …

Παράταση Προθεσμίας Υποβολής Αιτήσεων Δεύτερου Κύκλου Σπουδών

Σας ενημερώνουμε ότι η προθεσμία υποβολής δηλώσεων για το Δεύτερο διετή Κύκλο Σπουδών του Δ.Π.M.Σ. «Εξειδίκευση στις Τ.Π.Ε. και Ειδική Αγωγή – Ψυχοπαιδαγωγική της Ένταξης» παρατείνεται μέχρι τις 15/5/17.

Λίστες Μαθημάτων Επιλογής Β’ Εξαμήνου

Παρακάτω παρατίθενται οι λίστες των εγγεγραμμένων στα μαθήματα επιλογής του Β’ Εξαμήνου: Παθολογία του Λόγου ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Αλεξανδράκη Καλλιόπη ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Βασιλά Ελπίδα Βλαστού Ευτυχία ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ Κουλουμεντα Σταυρουλα Κωνσταντινίδου Read More …